Перегляд робіт студентів групи ДМ-22 спеціалізації художня обробка деревини

03.07.2023 року проведено ПЕРЕГЛЯД робіт студентів першого курсу групи ДМ-22, що здобувають освіту за ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» (спеціалізація – художня обробка деревини). В межах дисципліни «Технології обробки матеріалів з практикумом» (деревина) під керівництвом к. пед. н., доцента Олександра ЛІВШУНА студенти виконали чудові маски з деревини.

Кожна маска виражає певну філософію і зберігає певну історію. Представляючи маски і захищаючи свій витвір студенти розкривали їх концептуальний зміст.

Кожна маска приваблива по своєму. Пластика вигнутих ліній, фантазійність і майстерність виконання роблять ці вироби творами мистецтва.

Бажаємо успіху у навчанні студентам спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» групи ДМ-22 у подальшому набутті майстерності і професіоналізму. Це лише початок. Дякуємо викладачу Олександру ЛІВШУНУ за результативність вашої спільної зі студентами праці.

Всі МОЛОДЦІ!!! Творча праця приносить радість, гарний результат підіймає самооцінку і спонукає на ще більш натхнену творчість. Наші студенти талановиті, талановиті і викладачі, які їх навчають. Всім успіху у здобутті найвищої майстерності і професіоналізму. Своїм талантом збагачуємо Україну!