Онлайн-зустріч із випускниками Калинівського технологічного фахового  коледжу

24 травня 2022 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету (Андрощук І.В., Красильникова Г.В., Білик В.В., Міщенко О.В., Герніченко І.І.) зустрілися на платформі ZOOM із майбутніми випускниками Калинівського технологічного фахового коледжу. Під час зустрічі потенційні абітурієнти ознайомилися з особливостями вступної компанії на базі ОКР «молодший спеціаліст», умовами вступу, перевагами навчання на освітній програмі бакалаврського рівня «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)», викладачі кафедри відповіли на питання випускників коледжу. До зустрічі також долучилася випускниця кафедри Дар’я Туз, яка розповіла про студентське життя та переваги навчання на освітній програмі «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)».