Онлайн гостьова лекція “ПЕДАГОГІКА СЕРЦЯ І ДОБРА АКАДЕМІКА ІВАНА ЗЯЗЮНА” у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле» (29.02.2024 р.)

29 лютого 2024 року викладачі й студенти кафедри технологічної та професійної освіти взяли участь в онлайн гостьовій лекції “ПЕДАГОГІКА СЕРЦЯ І ДОБРА АКАДЕМІКА ІВАНА ЗЯЗЮНА” у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле».

Спікерами були:

➡Нелля Ничкало, доктор педагогічних наук, професор, дйсний член (академік) НАПН України, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України;

➡Мирослава Вовк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Щиро дякуємо організаторам й спікерам за змістовну  й пізнавальну лекцію.