«ОБ’ЄДНАНІ ТАЛАНТОМ» виставка художніх творів в хмельницькій обласній бібліотеці для молоді

11 жовтня 2023 року в хмельницькій обласній бібліотеці для молоді відкрилася родинна виставка «Об’єднані талантом», на якій презентували свої роботи: Надія БОРЕЦЬКА – членкиня Національної Спілки художників України, викладачка Хмельницької художньої школи, лауреатка премій ім. Богдана Хмельницького; Вадим ПІЩЕРСЬКИЙ – її син, художник, дипломант Всеукраїнських мистецьких конкурсів, нині військовослужбовець Збройних Сил України та сестра художниці Любов ЮРКОВА – майстриня з клаптикового шиття.

На відкриття виставки були запрошені учні Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького – майбутні живописці і студенти ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» Хмельницького національного університету. Привітати творчу родину з відкриттям виставки прийшли також їхні друзі, колеги-митці, шанувальники образотворчого та декоративного мистецтва.

Відкривала і вела виставковий захід Наталія Березюк – завідуюча відділом мистецтв Хмельницької обласної бібліотеки для молоді.·

Почесними грамотами нагородила митців директорка бібліотеки Вікторія Задорожна.

На виставці представлено біля 40 робіт трьох авторів, що виконані в різних техніках: живопис, графіка, декоративні твори. Поряд з тим, усі роботи об’єднані спільною вірою, що Перемога і мир обов’язково прийдуть на нашу українську землю.

Для наших студентів, які в межах дисципліни «Робота в матеріалі» (спеціальність художній текстиль») у цьому осінньому семестрі оволодівають технікою клаптикового шитва було цікавим познайомитися з творчістю Любові ЮРКОВОЇ, яка вперше презентувала свою творчість на широкий загал.

Декоративні панно, сучасні сумочки, рукавички, домашні тапочки, комплекти ужиткових речей приємно вразили своєю різноманітністю і майстерністю виконання.

Студенти мали змогу поспілкуватися з майстрами і навіть зробити спільні фото.