Обговорення пропозицій магістрів щодо удосконалення освітньої програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)»

Відбулися зустрічі з магістрами 1-го курсу, які навчаються за освітньою програмою «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» з обговорення пропозицій щодо удосконалення освітньої програми. В цілому студенти групи ПОшм-20-1 позитивно оцінили програму-minor та висловили пропозицію доповнити її зміст дисциплінами художнього спрямування. Студентка  Ключка Наталія зауважила, що в умовах пандемії COVID-19 доцільно знайомити здобувачів освіти в одній з компонент програми з особливостями організації навчального процесу на базі технологій дистанційного навчання.
Студентка групи ПОшмз-20-1 Туз Дар’я висловила побажання передбачити у програмі minor дисципліни, що охоплюють всі етапи проєктування одягу, зокрема, художньо-конструкторського спрямування.
Члени проектної групи погодилися з думками магістрів. Щиро дякуємо усім учасникам за слушні пропозиції, які обов’язково будуть враховані в оновленій освітній програмі.