Обговорення нової освітньо-професійної програми спеціальності 015 «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» магістерського рівня вищої освіти

Впродовж лютого-березня 2020 року члени проєктної групи освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» магістерського рівня вищої освіти провели низку зустрічей зі стейкхолдерами:

• здобувачами вищої освіти гр. ПОшс-18-1 та ПОшзс-18-2, які планують у поточному році продовжити навчання на магістерському рівні вищої освіти;

• директором ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Царьовою Евеліною Сергіївною та методистом ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Дрозіч Іриною Анатоліївною;
  • директором Науково-методичного центру професійно-технічної освіти
  • та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шевчук Людмилою Іванівною.

Учасники зустрічей обговорили проєкт освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» магістерського рівня вищої освіти та висловили низку слушних пропозицій щодо її покращення, які будуть обговорені на засіданні кафедри Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва і прийняті до уваги.

Щиро дякуємо усім за співпрацю!

Гарант освітньо-професійної програми професор кафедри Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Красильникова Г.В.