Навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації за сертифікатними програмами «Іміджелогія для педагога» та «Інструментарій педагога: робота у Figma»

Завершилися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за сертифікатними програмами «Іміджелогія для педагога» та «Інструментарій педагога: робота у Figma», які тривали з 30 жовтня по 10 листопада 2023 року.

Авторами програм професором Красильниковою Г.В. та доцентом Красильниковим С.Р. були розроблені курси обсягом 1 кредит ЄКТС кожна, які містили лекційний матеріал і практичні заняття, націлені на формування професійних компетентностей, необхідних сучасному освітянину у педагогічній діяльності.

Першими слухачами курсів стали педагогічні працівники ДНЗ «Центр професійної освіти сфери послуг», з якими кафедра Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва плідно співпрацює багато років. Слід зазначити, що оплату за навчання слухачів курсів здійснила Хмельницька обласна військова адміністрація (обласний департамент освіти).

Усі педагоги завершили навчання на базі Центру післядипломної освіти Хмельницького національного університету, пройшли підсумковий контроль і отримали сертифікати. Вітаємо шановних колег із успішним проходженням курсів підвищення кваліфікації. Чекаємо на навчання за сертифікатними           програмами кафедри.