Методичний семінар для викладачів Калинівського технологічного фахового коледжу

Викладачами кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ганною Красильниковою та Вікторією Білик 02.02.2022 року проведено методичний семінар «Сучасні сервіси для інтерактивної взаємодії учасників освітнього процесу» для педагогічного колективу Калинівського технологічного фахового коледжу.

Впродовж семінару учасників ознайомили із превагами використання хмарних сервісів для організації інтерактивної взаємодії в освітньому процесі, у тому числі під час дистанційного навчання, інструментарієм та методикою створення онлайн опитувань в режимі реального часу за допомогою сервісів Mеntimeter та Kahoot. Учасники семінару отримали нагоду практично ознайомитися з можливостями програмних продуктів та підвищити рівень своєї педагогічної майстерності.

Бажаємо успіхів педагогічному колективу коледжу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.