Майстер-клас з живопису для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

04 грудня 2023 року для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» майстер-клас з живопису провела Марина Аркадіївна Шавиріна-Школяр – хмельницька художниця, яка працює у жанрах олійного та акрилового живопису, графіки, фотографиня і викладачка, яка бере участь у багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах, обласних та місцевих виставках.

Суть майстер-класу полягала в опануванні прийомів акрилового письма на прикладі зображення квітки амаранту. Техніка акрилового живопису цілком відповідає потребам сучасних художників. Швидка, практична і багатогранна, ця техніка відображає темп сучасного життя Кожен колір викликає різні відчуття. Можливість змішувати їх, з’єднувати їх у нові відтінки дає можливість досягти результатів, які різні та унікальні кожен раз. Колір нанесений на полотно не втрачає глибини та яскравості.

Простота використання робить малювання акрилом найбільш поширеною в застосуванні технікою в живописі на сьогоднішній день. Студенти з захопленням приступили до роботи дослухаючись до порад Марини Аркадіївни.

Тепер ви знаєте як писати акриловими фарбами і маєте перейти до практики. Акрил унікальний за складом і чудово поєднується з безліччю інших матеріалів. Це і різноманітні контури, і вітражні фарби, і блискітки. Головне не боятися придумувати нові ідеї і намагатися їх реалізовувати. «Головне, при роботі з художнім акрилом не бійтеся експериментувати – наголошує Марина Аркадіївна, – навіть помилки збагатять ваш досвід і розширять кругозір».

Гарно попрацювавши, отримавши задоволення від процесу творення, студенти зробили спільні світлини на згадку.