Майстер-клас з виконання шва “Клембівська качалочка” від Красильникової Ірини Валеріївни, майстра декоративно-ужиткового мистецтва, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

01 листопада 2023 року студенти, що здобувають освіту за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в межах вивчення курсу “Художня обробка матеріалів” відвідали майстер-клас з виконання шва “Клембівська качалочка”, який проводила Красильникова Ірина Валеріївна, майстер декоративно-ужиткового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Під час майстер-класу Ірина Валеріївна детально охарактеризувала шов “Клембівська качалочка”, продемонструвала зразки виробів, у яких цей шов було використано.

Обгрунтувала вибір ниток та полотна для вишивання виробів швом “Клембівська качалочка”.

Показала як починати та завершувати елементи вишивки з використанням даного шва так, щоб лицьова та виворітна сторона виробу були однакові, акуратні.

Дякуємо Ірині Валеріївні за пізнавальний та корисний для майбутніх вчителів трудового навчання майстер-клас. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.