Майстер-клас з виготовлення вітальної листівки до Дня святого Валентина від студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

У Хмельницькій обласній бібліотеці для молоді 13 лютого 2024 року студентки четвертого курсу гр. ДМ-20 Яна ПРИСТУПА і Марія БОРОДКІНА, які навчаються за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», провели майстер-клас з виготовлення вітальної листівки до Дня святого Валентина для учнів 11 класу Ліцею №6 імені Назара Макаренка.

Майстер-клас проходив у творчій та дружній атмосфері. Молодь обмінювалась своїми думками щодо свята Всіх Закоханих, згадували легенду про святого Валентина, який таємно здійснював обряд вінчання для закоханих сердець. Тож і об’єкт для майстер-класу обрано не випадково – вітальна листівка у вигляді серця.

І студенти і учні у процесі виготовлення листівки подружилися між собою. Студентки кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Яна ПРИСТУПА і Марія БОРОДКІНА розповіли ученицям, що вони навчаються у Хмельницькому національному університеті, опановують техніки декоративного і образотворчого мистецтва, навчаються мистецтву у сприятливій для творчого зростання атмосфері, вміють цікаво проводити дозвілля.

По завершенні заходу учасниці зробили спільні світлини з результатами своєї праці – вітальними листівками у вигляді сердець. На згадку про спільно проведений час студентки подарували ученицям буклети про діяльність нашої кафедри. У такий спосіб вони можуть ознайомитися зі всіма спеціальностями кафедри ТПОіДМ, і ,можливо, це їм допоможе у виборі закладу та спеціальності для подальшого навчання.