Майстер-клас з виготовлення новорічних листівок у техніці «Аплікація з ниток»

17 листопада 2022 року в мистецькій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відбувся майстер-клас з виготовлення новорічних листівок у техніці аплікації з ниток для дітей з Лисичанська, Харкова, Енергодара. Проводили майстер-клас к.пед.н., доцент Корницька Лариса Анатоліївна та к.пед.н., доцент Хренова Вікторія Валеріївна.

Незважаючи на те, що за вікном падав перший сніг, в приміщенні панувала тепла та творча атмосфера. Особливим попитом користувалися патріотичні кольори ниток – жовтий та блакитиний. Саме така кольорова гама переважала на обидвох роботах Андрія, хлопця, який з перших хвилин заходу активно долучився до нього та допомогоав Ларисі Анатоліївні з підготовкою декоративних елементів для листівок.

Під час роботи діти ділилися своїми планами на вечір, співали патріотичні пісні (Ой у лузі червона калина, Славень), жваво обговорювали свій день.

Жодна з робіт не повторювала одна одну і відрізнялася творчим задумом автора.