Майстер-клас з виготовлення народної іграшки «Коник» з кукурудзяного листя для студентів ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика»

23 вересня 2022 року, в межах дисципліни «Художня обробка матеріалів», студенти ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» відвідали майстер-клас з виготовлення народної іграшки з кукурудзяного листя, який проводила Красильникова Ірина Валеріївна – майстер декоративно-ужиткового мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Під час майстер-класу мисткиня акцентувала увагу на доцільності використання для виготовлення народних іграшок такого доступного матеріалу, як кукурудзяне листя. Пояснила особливості підготовки матеріалу до роботи, показала поетапне виготовлення іграшки та детально описала особливості виконання робіт на кожному етапі.

Разом з тим Ірина Валеріївна видзначила важливу роль кукурудзяної народної іграшки як засобу української народної естетотерапії.

Щиро дякуємо Ірині Валеріївні за такий надзвичайно корисний для майбутніх вчителів трудового навчання та технології досвід!