Майстер-клас з писанкарства старшого викладача кафедри Олени Самборської для педагогічних працівників НВО № 23 м. Хмельницького

21 квітня 2022 року к. пед. н., старший викладач кафедри Самборська Олена Валентинівна провела великодній майстер-клас із писанкарства для педагогічних працівників Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького.

Під час майстер-класу педагогічні працівники отримали змогу поринути у світ творчості. Олена Самборська розповіла про символіку яйця, розкрила значення орнаментальних мотивів, що наносяться на писанку, ознайомила присутніх із давніми українськими традиціями та регіональними особливостями писанкарства.

Учасники майстер-класу мали змогу виготовили писанку із найкращими думками про мир й добро та вірою у нашу перемогу 💙💛.

Щиро дякуємо колегам за теплу зустріч та піднесений творчий настрій!