Майстер-клас викладачів кафедри у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї

18 березня 2024 року, в рамках спільного мистецько-виставкового проєкту “На хвилях творчого мистецтва” від Хмельницького обласного краєзнавчого музею й кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, відбувся майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки.
Майстер-клас провели Міщенко Олена та Пястук Оксана. Захід був організований для учнів 5-А класу Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука.

Учні дізнались історію виникнення ляльки-мотанки, різновиди та особливості виготовлення ляльки з джуту.

Учасники майстер-класу мали унікальну можливість створити власними руками ляльку «Лелека» – оберіг з джуту. Діти опанували процес виготовлення ляльки та вправно зуміли справитися з робочим матеріалом. Отож з приємними враженнями та гарним настроєм, а головне, з власноруч виготовленою лялькою учні поверталися додому.

Щиро дякуємо колективу Хмельницького обласного краєзнавчого музею за організацію майстер-класу та плідну співпрацю!