В рамках угоди про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» 10 жовтня 2024 року кандидат технічних наук, старший викладач Олена Міщенко  та майстер виробничого навчання Оксана Пястук кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва  взяли участь у засіданні методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій легкої промисловості та перукарського мистецтва.

Викладачі поділились досвідом щодо різновидів та особливостей виготовлення ляльки-мотанки та провели майстер-клас на тему «Виготовлення ляльки-мотанки».

Учасники мали змогу власноруч виготовити свої ляльки під керівництвом майстринь, які детально пояснювали кожен етап процесу.

Дякуємо ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» за постійну співпрацю!