Майстер-клас викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва для переселенців з Маріуполя

20 грудня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету – канд. техн. н., ст. викл. Олена Міщенко та канд. пед. н., доцент Лариса Корницька у межах надання короткострокових освітніх послуг провели майстер-клас для сімей ВПО (внутрішньо переміщені особи) на базі Хмельницької обласної бібліотеки для молоді.

Спочатку вчилися виготовляти ялинкові іграшки «hand made», які цього річ є дуже популярними. Основна техніка виготовлення ялинкових іграшок – орігамі.

Виконали три види ялинкових прикрас з паперу :  зірка, сніжинка, кулька.

Наступною прикрасою був різдвяний ангелик, який виконувався з мереживних паперових серветок.

Захід пройшов у гарній дружній атмосфері, всі учасники були щасливі і задоволені результатами передріздвяного майстер-класу.

Кураторкою та ініціатором заходу виготовлення новорічних прикрас для сімей переселенців була завідувачка відділу мистецтв Хмельницької обласної бібліотеки для молоді Наталя Михайлівна БЕРЕЗЮК за що ми, викладачі кафедри Олена Міщенко та Лариса Корницька, а також та всі учасники майстер-класу їй дуже вдячні.