Майстер-клас викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва для учнів Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука

12 грудня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету – канд. пед. н., доцент Вікторія Хренова та канд. пед. н., ст. викл. Олена Самборська – у межах надання короткострокових освітніх послуг провели майстер-клас “Виготовлення різдвяного ангела” для учнів 10 класу Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука.

Захід відбувся під час проведення Тижня трудового навчання та технологій у школі на запрошення учителя трудового навчання та технологій Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука Франчук Оксани Володимирівни.

Викладачі кафедри на початку заняття ознайомили присутніх із матеріалами, з яких можна виготовити ангела. Також презентувати зразки ангелів, яких виготовляли здобувачі вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету. Під час майстер-класу учні ліцею працювали над виготовленням різдвяного ангела із фетру. Ангели виконали із застосуванням кольорів українського державного прапора. Такі ангелики можуть стати чудовим подарунком або оберегом для рідних людей. Учні планують подарувати свої вироби українським військовим, щоб вони стали оберегом для них.

Щиро дякуємо Франчук Оксані Володимирівні та учнівському колективу Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука за запрошення та плідну, творчу атмосферу під час майстер-класу. Сподіваємось на подальшу співпрацю!