Майстер-клас UX/UI дизайнерки Діани Кожушко на тему: «Редизайн головного екрану в Figma»

10 квітня 2023 року для студентів, що вивчають дисципліни «Веб-дизайн» та «Інформаціно-комунфкаційні технології», відбувся майстер-клас «Редизайн головного екрану в Figma», який провела Кожушко Діана Олександрівна – UX/UI дизайнерка Хмельницької студії «Deep design»

Під час заняття Діана Олександрівна поділилася прийомами роботи у cервісі Figma, призначеному для розробки інтерфейсів та прототипування з можливістю організації спільної роботи.

Великий інтерес викликав алгоритм побудови головного екрану майбутнього вебсайту. Корисними стали поради дизайнерки щодо принципів вибору шрифтів для заголовків та основного тексту; для підбору базових параметрів шрифтів в заголовках та основному тексті; поєднання шрифтів та ін. Студенти зацікавилися інформацією щодо використання кольорів при побудові головного екрану.

Діана Олександрівна поділилася інформацією щодо онлайн сервісів, які дозволяють пришвидшувати роботу веб-дизайнера.

Щиро дякуємо Діані Олександрівна Кожушко за співпрацю та проведений майстер-клас.