25 квітня 2024 року в рамках надання тимчасових освітніх послуг відбувся майстер-клас старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдана Крулика для педагогічних працівників Хмельницького закладу дошкільної освіти N 38 «Світанок». Тематика майстер-класу: «Писанка як важлива частина української культури».

У вступній частині Богдан Володимирович окреслив: поняття писанки та писанкарства,  види декорування яєць, технологію, матеріали та обладнання, кольори та символи. Доповідь супроводжувалась презентацією. У другій частині — працювали практично.

Кожен учасник зробив свою унікальну писанку і був задоволений як процесом, так і результатом.