Майстер-клас “Особливості акрилового живопису на папері” для здобувачів вищої освіти ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” від художника Сергія Школяра

16 грудня 2021 року здобувачі ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти завітали у майстерню відомого подільського художника, скульптора Сергія Школяра. Художник провів екскурсію власною майстернею, детальніше розповів про тематичне спрямування його художніх творів.

Сергій Школяр організував для здобувачів майстер-клас на тему “Особливості акрилового живопису на папері”, де вони мали змогу дізнатись про особливості матеріалу, його властивості та можливості.

Загалом акрилові фарби застосовують в живописі, оформленні інтер’єру, розписують дерево, тканини, взуття, скло, папір та інші поверхні. Все це можливо завдяки унікальним властивостям акрилових фарб – вони добре лягають на будь-яку поверхню та після висихання невразливі до вологи.

Щиро дякуємо художнику Сергію Школяру за можливість організації практичного заняття із дисципліни “Живопис” для здобувачів кафедри на базі його майстерні, цінні знання та рекомендації щодо роботи в техніці “акрилового живопису”, позитивні емоції від перегляду художніх робіт митця!

Хмельницький обласний художній музей в межах проєкту “Говорить художник” дарує поціновувачам насолоду спілкування із митцем Сергієм Школярем, який привідкриває ексклюзивний світ арт-практик. Відео розміщено на офіційному YouTube-каналі закладу: