Майстер-клас художника Андрія Каптаря по акварельному живопису (14.05.2023 р.)

14 травня 2023 року на базі Хмельницького обласного художнього музею відбувся майстер-клас художника Андрія Каптаря по акварельному живопису для студентів, що навчаються за ОП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Захід відвідали студенти груп ДМ-21 та ДМ-22 разом із старшим викладачем кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богданом Круликом.

Почав майстер-клас Андрій Каптарь з коротких відомостей про акварель, як про техніку та охарактеризував підходи до роботи з нею. Розповів про етапи виконання завдання в акварельній техніці, показав прийоми роботи над натюрмортом, що складався з квітів бузку у скляній вазі, драперій та яблук. Після пояснення студенти приступили до практичної роботи.

Зустріч проходила у творчій дружній атмосфері. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій, і що важливо, новий художньо-практичний досвід!

старший викладач Богдан Крулик