Майстер-клас для педагогічних працівників Хмельницького центру ПТО сфери послуг

20 січня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва д.пед.н., проф. Красильникова Ганна Володимирівна, к.т.н. доц. Красильников Сергій Романович, к.пед.н., ст. викладач Білик Вікторія Володимирівна провели майстер-клас на тему «Атестація педагогічних працівників: сучасні форми представлення результатів професійної діяльності» для педагогічних працівників Хмельницького центру ПТО сфери послуг.

Обмін педагогічним досвідом з колегами професійної (професійно-технічної) освіти вже став традиційним і відбувається на основі угоди про співпрацю між нашими навчальними закладами.

Під час цієї зустрічі викладачі ДНЗ ХЦПТО СП ознайомилися з такими цифровими інструментами як освітня платформа Wakelet та сервіс Genially для створення електронного портфоліо педагога та представлення результатів професійної діяльності у міжатестаційний період.

За проведення заходу викладачам кафедри Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва були вручені подяки.