Літературна година «ВАСИЛЬ СТУС. РОЗПЛАТА ЗА ТАЛАНТ» для здобувачів ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

20 березня 2024 року завідувачкою сектору відділу обслуговування Наукової бібліотеки Хмельницького національного університету Лілією Салюк було проведено літературну годину «ВАСИЛЬ СТУС. РОЗПЛАТА ЗА ТАЛАНТ». Захід було проведено за ініціативою відповідального за виховну роботу на кафедрі ТПО і ДМ Олександра Лівшуна для здобувачів ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» груп ТН-22-1, ДМ-22-1, ДМ-23-1.

Дякуємо Лілії Салюк за надзвичайно пізнавальній та актуальний захід! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.