Лекція гостьового лектора для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”

17 вересня 2021 року здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”, мали змогу відвідати лекцію Тетяни Єрмилівни Алсаабі, вчителя профілю “Основи кулінарії” Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату на тему “Використання Додатків Google під час вивчення технології приготування їжі”.

Тетяна Єрмилівна Алсаабі поділилась власним досвідом роботи із додатками Google з метою організації якісного освітнього процесу з учнями профілю “Основи кулінарії”.

Здобувачі вищої освіти із цікавістю слухали гостьового лектора, ознайомились із сайтом Тетяни Єрмилівни, який є методичною скарбницею вчителя.

Щиро дякуємо Тетяні Єрмилівні Алсаабі за змістовну лекцію та цікаві методичні родзинки, які обов’язково стануть у нагоді майбутнім учителям трудового навчання, технологій та інформатики!