Лекція фотохудожника, члена національної спілки фотохудожників України Сергія Аніськова для здобувачів вищої освіти, що навчаються за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”

8 грудня 2021 року відбулася відкрита лекція “Фотографія як частина мистецтва” у змішаному форматі відомого хмельницького фотохудожника Сергія Аніськова, члена національної спілки фотохудожників України, Словенського фототовариства. Лекцію організовано для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”.

Під час лекції Сергій Аніськов ознайомив присутніх із власним досвідом роботи фотомитця, а також із композиційними особливостями виконання фоторобіт, програмними засобами для професійного оброблення фото, ресурсами для публікування власних фото. Також художник провів короткий екскурс в історію фотомистецтва та акцентував увагу на особливостях організації виставок фоторобіт.

Отриманні знання під час гостьової лекції здобувачі вищої освіти зможуть застосувати під час опанування таких дисциплін як “Основи композиції”, “Історія мистецтв”, “Організація виставок”, “Комп’ютерна графіка”.

Щиро дякуємо фотохудожнику Сергію Аніськову за цікаву, змістовну та захоплюючу лекцію у світ фотомистецтва!