Лекція старшого викладача кафедри теорії і методики природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста трудового навчання Павич Ніни Миколаївни на тему «Інтегрований підхід до реалізації змісту технологічної освітньої галузі» (10.11.2022 р.)

10 листопада 2022 року для студентів спеціальності 014.10 «Середня освіта (трудове навчання та технології)» відбулася гостьова лекція Павич Ніни Миколаївни на тему «Інтегрований підхід до реалізації змісту технологічної освітньої галузі».

Було схарактеризовано сутність та особливості інтегрованого підходу на уроках трудового навчання, виокремлено позитивні аспекти та труднощі щодо його реалізації в освітньому процесі.

Під час лекції особливу увагу звернули на роль учителя у реалізації завдань інтегрованого навчання, організації роботи учнів над інтегрованими проєктами. Було відмічено сучасні тенденції й вимоги до технологічної освітньої галузі, наголошено на важливості активного залучення учнів до освітнього процесу, зокрема на уроках трудового навчання.

Щиро дякуємо Ніні Миколаївні за співпрацю й цікаву, змістовну лекцію.