Лекція Мельника Олексія Сергійовича, кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри професійної освіти та технологій за профілями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на тему «Семантика мов програмування» (10.04.2023 р.)

10 квітня 2023 року для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» відбулася гостьова лекція Мельника Олексія Сергійовича, кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри професійної освіти та технологій за профілями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на тему «Семантика мов програмування».

Особливу увагу було зосереджено на вітчизняних досягненнях щодо розроблення мов програмування. Проаналізовано основні підходи щодо вивчення мов програмування на уроках інформатики у закладах загальної середньої освіти. Схарактеризовано основні чинники, що впливають на вибір мов програмування для вивчення та визначення логічної послідовності вивчення мов програмування. Наголошено на важливості розроблення підручників та посібників з програмування українською мовою.

Продемонстровано проєкти з використанням мов програмування.

Щиро дякуємо Мельнику Олексію Сергійовичу за пізнавальну й змістовну лекцію.