Лекція доктора педагогічних наук, професора, заступника декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Бахмат Наталії Валеріївни на тему «Цифрові технології як засіб реалізації творчої педагогічної діяльності педагога»

23 лютого 2022 року для здобувачів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології» відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, заступника декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Бахмат Наталії Валеріївни на тему «Цифрові технології як засіб реалізації творчої педагогічної діяльності педагога».

Особливу увагу під час проведення лекції було зосереджено на розмежуванні понять: «інформаційні технології», «інформаційно-комп’ютерні технології», «інформаційно-комунікаційні технології», «цифрові технології». Схарактеризовано особливості та можливості використання цифрових технологій в освітньому процесі.

Щиро дякуємо Бахмат Наталії Валеріївні за співпрацю з кафедрою технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, пізнавальну лекцію на високому науковому рівні.