Лекція доктора хабілітованого, професора, завідувача кафедри методів та прийомів навчання Люблінської Політехніки (Польща) Маріуша Шнядковського на тему «Цифрові компетентності вчителів у сучасних освітніх стратегіях»

22 лютого 2022 року для здобувачів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології» відбулася гостьова лекція доктора хабілітованого, професора, завідувача кафедри методів і технік навчання факультету основ техніки Люблінської політехніки (Республіка Польща) Маріуша Шнядковського на тему «Цифрові компетентності вчителів у сучасних освітніх стратегіях».

Під час лекції увагу було зосереджено на таких компетентностях вчителя: інструментальних, емоційно-нормативних, інтегративних. Акцентовано на цифрових компетентностях вчителів та їх значенні в освітньому процесі. Наголошено на необхідності прийняття стратегії розвитку цифрових компетенцій, визначенні стандарту цифрових компетенцій вчителів та оновленні і включенні професійної кваліфікації вчителів до стандарту; здійсненні системної/комплексної діяльності в рамках системи освіти; реалізації медіаосвіти вчителів.

Щиро дякуємо Маріушу Шнядковському за активну співпрацю з кафедрою технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, цікаві й змістові лекції на високому науковому рівні.