Лекція для студентів бакалаврів щодо дотримання академічної доброчесності

24 листопада 2023 року в приміщенні Наукової бібліотеки Хмельницького національного університету  відбулася цікава та плідна зустріч студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва які навчаються на бакалаврському рівні з кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем Вікторією Білик щодо обговорення питань академічної доброчесності у освітньому процесі. Захід мав за мету поглиблене обговорення та усвідомлення важливості дотримання етичних норм у освітньому середовищі.

Під час заходу студенти активно обмінювалися своїми думками та досвідом стосовно академічної доброчесності. Лектор висвітлював ключові аспекти чесності у навчанні, допомагаючи молоді глибше розуміти важливість власної праці та відповідальності за навчання.

Студенти отримали можливість задавати запитання та висловлювати свої погляди на тему. Захід виявився не лише інформативним, а й мотиваційним, стимулюючи студентів до відповідальності та саморозвитку у навчальному процесі.