Культурне дозвілля студентів, що здобувають освіту за ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

6 квітня 2023 року студенти груп ДМ-21, ДМ-20 та ДМ-22 відвідали два культурних заходи у супроводі старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдана Крулика.

Перший захід – персональна виставка художніх творів Інни Сидорук «Квітуче натхнення», відкриття якої відбулося сьогодні у виставковій залі Хмельницького обласного науково-методичного центру. Творчий доробок майстрині здебільшого представлений художнім розписом по тканині, зокрема роботами у техніці «батик».

Другим заходом, який відвідали студенти, було відкриття експозиції авторських писанок «Великоднє диво» від Світлана Делікатної у Хмельницькому музеї історії міста.  Під час зустрічі авторка привідкрила завісу цього давнього мистецтва, семантики кольорів та символів.

Студенти із задоволенням провели своє дозвілля, що супроводжувалось живим спілкуванням із культурною елітою нашого міста, їхньою творчістю. Такі події є надзвичайно корисними для наших здобувачів, адже відкриають майбутніхм художникам нові культурні горизонти та джерела натхнення.

ст. викладач кафедри ТПО і ДМ Богдан Крулик