Кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва вітає випускників – магістрів!

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ – МАГІСТРІВ!

Зоряна команда магістрів кафедри відсьогодні офіційно стала нашими випускниками та колегами!
Кожен з вас за роки навчання став частинкою нашої кафедральної родини! Ми сподіваємося, що час, який був проведений вами у стінах університету та нашої кафедри, назавжди залишить у ваших серцях найяскравіші спогади, а ті знання, що ви здобули, будуть супроводжувати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможе в досягненні задуманих цілей, сприятиме у виборі життєвого шляху.

Дорогі наші випускники! Щиро бажаємо, щоб всі ваші мрії здійснилися! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.
Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!!!