Гостьове заняття на тему «Центр композиції» від викладачки Хмельницької школи мистецтв «Озерна» Інни Десятник для студентів першого курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

23 листопада 2023 року в рамках співпраці із стейкхолдерами відбулось заняття на тему «Центр композиції», що провела викладачка Хмельницької школи мистецтв «Озерна» Інна ДЕСЯТНИК для студентів першого курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» Хмельницького національного університету.

В першій частині заняття Інна Миколаївна розкрила суть питання з теоретичного боку, а саме: що таке композиційний центр, особливості організації площини із композиційним центром та способи його виділення. Пояснення супроводжувалось педагогічним малюнком та демонстрацією наочності.

У другій частині студенти працювали практично, створюючи ескізи із композиційним центром спираючись на отриману інформацію гостьового викладача. Ескізи в процесі виконання доповнювались та коригувались; обирані найкращі послугують для подальшої художньо-практичної діяльності студентів.