ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З АКАДЕМІЧНОГО ПИСЬМА ТА ПОШУКУ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В МЕЖАХ ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ ВСТУП ДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

21 вересня 2023 року в межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» (викладач Вікторія Білик) для студентів групи ТН-23-1 була проведена гостьова лекція «Академічне письмо. Пошук наукової інформації». Лектор – завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Хмельницького національного університету Бичко Оксана Миколаївна.
Оксана Миколаївна ознайомила здобувачів вищої освіти з основами академічного письма та пошуку наукової інформації в сучасному академічному середовищі. Наголосила на необхідності формування умінь з вибору правильних джерел, ресурсів та пошукових стратегій при написанні наукових робіт. Ознайомила із критеріями вибору джерел для дослідження: перевіреність, авторитетність, актуальність та наукова обґрунтованість. Схарактеризувала бібліографічні бази даних та наукових пошукових систем для збору інформації. Звернула особливу увагу на етику в академічному письмі та пошуку інформації: уникнення плагіату, коректне вказання джерел, дотримання авторських прав тощо.
Щиро дякуємо Оксані Миколаївні за актуальну, цікаву та корисну лекцію!