Гостьова лекція Юлії Вовнянко (Жилюк) на тему «Портфоліо – моє сьогодні і моє майбутнє»

29.05.2023 р. випускниця кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва 2019 року випуску – Юлія ВОВНЯНКО (Жилюк), яка сьогодні працює у Хмельницькому театрі ляльок на посаді художника, провела для студентів першого курсу групи ДМ-22 спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» гостьову лекцію «Портфоліо – моє сьогодні і моє майбутнє».

Вона поділилася своїм досвідом щодо того як і навіщо складати портфоліо вже з першого року здобуття вищої освіти. Продемонструвала своє портфоліо та його наповнення.

«Портфоліо – це зібрання певних наробок, які демонструватимуть ваші здібності і досягнення в обраній вами сфері діяльності – наголосила доповідачка, і є важливим елементом у пошуку майбутньої роботи та успішної подальшої кар’єри, оскільки дозволяє продемонструвати ваш рівень і професійний потенціал тим, хто може бути зацікавлений у вашій роботі».

Також вона акцентувала увагу на структуруванні змісту цього портфоліо за певними рубриками чи техніками, тому що «основна мета полягає у тому, щоб зробити портфоліо привабливим і легким для використання та перегляду й, звичайно, наповнювати його потрібно лише найкращими та якісними роботами, зазначаючи при цьому їх назву, розміри, техніку й обов’язково рік виконання, щоб було видно творчу динаміку і ваше професійне зростання. Оновлюйте своє портфоліо регулярно. Не зупиняйтеся на досягнутому».