Гостьова лекція викладачів Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) Штефан Л.В. та Ковальської В.С. на тему «Проєктування педагогічної діяльності у процесі застосування кейс-технології»

24 квітня 2024 року для здобувачів різних спеціальностей та рівнів вищої освіти відбулося заняття, яке провели гостьові лектори з кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії, що складалося з:

– лекції на тему «Проєктування педагогічної діяльності у процесі застосування кейс-технології» (докт. пед. наук, проф. Штефан Л.В.),

– педагогічної майстерні «Інтелект-карти як засіб опрацювання кейсів»

(докт. пед. наук, проф. Штефан Л. В., канд. пед. наук, доц. Ковальська В.С.).

Під час лекції здобувачі освіти ознайомилися з поняттям кейс-технології, завданнями її застосування, класифікацією кейсів та етапами розроблення кейсів для навчання.

Жвавий інтерес викликала педагогічна майстерня, під час проведення якої студенти стали учасниками створення інтелект-карти на тему «Освіта після війни».

Щиро дякуємо шановним колегам за пізнавальне та користе заняття.