Гостьова лекція учительки трудового навчання та технологій Ліцею № 10 Хмельницької міської ради, тренерки із медіаграмотності Козубай Людмили Іванівни на тему “Соціальні мережі через призму війни: можливості і загрози”

21 грудня 2023 року відбулася гостьова лекція учительки трудового навчання та технологій Ліцею № 10 Хмельницької міської ради, тренерки із медіаграмотності Козубай Людмили Іванівни на тему “Соціальні мережі через призму війни: можливості і загрози”. Лекція організована для здобувачів вищої освіти зі спеціальності “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”.

Під час лекції Людмила Козубай охарактеризувала поняття медіаграмотності, наголосила на важливості формування критичного мислення та медіаграмотності у сучасному світі.

Лекторка із використанням інтерактивної взаємодії та конкретних прикладів пояснила присутнім як дотримуватись інформаційної гігієни під час війни, використовуючи соцмережі. Також Людмила Козубай поділилась власним досвідом як навчати медіаграмотності учнів у межах Нової української школи.

З підсумками лекції здобувачі вищої освіти мали змогу пройти тестування на визначення рівня медіаграмотності на платформі Фільтр (Національний проєкт з медіаграмотності) https://filter.mkip.gov.ua/test/.

Щиро дякуємо Козубай Людмилі Іванівні за змістовну, цікаву лекцію, інтерактивну взаємодію, можливість розширити власний світогляд та здобути практичний досвід. Сподіваємось на майбутню плідну співпрацю!