Гостьова лекція учительки технологій Чернівецького ліцею № 16 ім. Ю. Федьковича, майстрині народної ляльки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Христини Семенко

12 жовтня 2023 року відбулася гостьова лекція учительки технологій Чернівецького ліцею № 16 ім. Ю. Федьковича, майстрині народної ляльки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Христини Семенко на тему “Творчі здібності вчителя та учнів на уроках технологій. Технологія виготовлення вузлових ляльок”.

Лекція організована для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” в межах освітніх компонентів “Художня обробка матеріалів”, “Експериментальна вишивка”, “Робота в матеріалі”.

Христина Семенко під час лекції акцентувала увагу на творчих здібностях учнів та вчителя та можливих способах їх розвитку під час уроків технологій, поділилась власним педагогічним досвідом роботи з учнями.

Лекторка також поділилась з присутніми теоретичними відомостями та особливостями виготовлення вузлової ляльки. Христина Семенко продемонструвала власні творчі роботи у техніці вузлової ляльки, вишивки та мікровишивки, бісероплетіння (прикраси з бісеру, силянки, ґердани). Студенти мали змогу поспілкуватись із фахівцем-практиком у

Щиро дякуємо Христині Семенко за змістовну, практико-орієнтовану лекцію та сподіваємось на майбутню співпрацю!