Гостьова лекція учительки інформатики СЗОШ І-ІІІ ст. №12 м. Хмельницького Стащук Інни Григорівни на тему «Особливості викладання інформатики у закладі загальної середньої освіти»

14 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція учительки інформатики Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького Стащук Інни Григорівни на тему «Особливості викладання інформатики у закладі загальної середньої освіти». Лекція організована в межах дисципліни «Методика навчання інформатики» для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика».

Стащук Інна Григорівна є вчителем інформатики та математики вищої категорії, працює у закладі загальної середньої освіти більше 20 років, має вагомі напрацювання з методики викладання інформатики, поширює власний педагогічний досвід серед колег та майбутніх учителів, постійно бере участь у міському марафоні педагогічних ідей, проводить тематичні майстерки.

Під час лекції здобувачі вищої освіти дізнались особливості освітнього процесу у закладі загальної середньої освіти, зокрема, щодо проведення уроків інформатики. Також ознайомились із важливістю мотиваційної складової уроку інформатики. Під час лекції було наголошено на важливості вибору методів організації та здійснення навчально-пізнавальної діяльності учнів та актуальності мотиваційної складової уроку інформатики.

Щиро дякуємо Стащук Інні Григорівні за цікаву, пізнавальну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!