Гостьова лекція Терещука Андрія Івановича, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на тему «Моделювання освітнього середовища з технологій для Нової української школи» для студентів спеціальності «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»

12 жовтня 2023 року для студентів спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) була проведено гостьову лекцію Терещуком Андрієм Івановичем, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на тему «Моделювання освітнього середовища з технологій для Нової української школи».

Відмітимо цінність досвіду Андрія Івановича в контексті висвітлення проблем моделювання освітнього середовища з технологій для Нової української школи. Це обумовлено тим, що Терещук А.І. є автором шкільних підручників з трудового навчання і технологій, автором та співавтором навчальних програм з трудового навчання, технологій для старшої школи, модельної програми для 5-6 класів, методичних посібників тощо; співрозробником Держстандарту початкової та базової середньої освіти Нової української школи.

Під час лекції було наголошено на важливості реалізації нормативних документів в освітньому процесі, зокрема, Державного стандарту базової середньої освіти, освітніх програм закладу освіти, модельних програм з технологій та ін. Акцентовано увагу на значенні вчителя технологій в реалізації освітніх завдань на уроках технологій.

Щиро дякуємо Терещуку Андрію Івановичу за цікаву й змістовну лекцію.