Гостьова лекція Станецької Вікторії Василівни, консультанта Комунальної установи ХМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» на тему «Створення та модифікація освітніх цифрових ресурсів».

27 березня 2023 року відбулась гостьова лекція «Створення та модифікація освітніх цифрових ресурсів» Станецької Вікторії Василівни, консультанта Комунальної установи ХМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Під час лекції, Вікторія Василівна увагу студентів зосередила на важливості структурування навчального контенту під час розроблення методичних матеріалів з використанням цифрових ресурсів, врахуванні індивідуальних особливостей учнів, схарактеризувала можливості цифрових ресурсів для підвищення ефективності освітнього процесу та напрями й способи їх використання. Великий інтерес викликали інтерактивні завдання, які були запропоновані студентам для виконання під час лекції. Методично цінним були також представлені зразки авторських розробок Вікторії Василівни, які дали змогу не лише зорієнтуватися в можливостях цифрових ресурсів щодо розроблення й модифікації різних типів завдань й методичних матеріалів різного рівня складності, а й перейняти досвід.

Щиро дякуємо Станецькій Вікторії Василівні за співпрацю та змістовну й актуальну лекцію.