Гостьова лекція професора Люблінської Політехніки Маріуша Шнядковського на тему «Про тенденції розвитку педагогічної освіти в Польщі»

23 травня 2023 року відбулася гостьова лекція завідувача кафедри методів та прийомів навчання Люблінської Політехніки (Польща) доктора наук, професораМаріуша Шнядковського на тему «Про тенденції розвитку педагогічної освіти в Польщі» для здобувачів другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти, які навчаються на педагогічних спеціальностях.

Професор Шнядковський детально схарактеризував основні напрями розвитку педагогічної освіти в Польщі та розповів про особливості їх реалізації. Наприкінці зустрічі відбулося обговорення проблем педагогічної освіти у Польщі та Україні. На питання студентів, викладачів кафедри лектор дав вичерпні відповіді. Щиро дякуємо пану професору за змістовну лекцію!