Гостьова лекція професора Красильникової Г.В. для здобувачів вищої освіти та викладачів Української інженерно-педагогічної академії

30 квітня 2024 року професор кафедри Ганна КРАСИЛЬНИКОВА в межах угоди про співпрацю провела гостьову лекцію на тему «Діджиталізація освітнього процесу в сучасному закладі вищої освіти» для здобувачів вищої освіти та викладачів Української інженерно-педагогічної академії.

Слухачі ознайомилися з основними підходами щодо створення відкритого освітньо-інформаційного середовища в Хмельницькому національному університеті на базі широкого використання ІКТ та дистанційних технологій навчання, єдиною інформаційною системою університету та її окремими складовими, зокрема ІС «Електронний університет», освітніми ресурсами, розміщеними в електронній бібліотеці та інституційному репозитарії університету та ін.

Завершилася зустріч зі відповідями на питання студентів та дискусією щодо ефективності використання гаджетів в освітньому процесі. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з колективом Української інженерно-педагогічної академії.