Гостьова лекція Осадченко Інни Іванівни, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України, засновниці й директорки громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури» на тему «Психолого-дидактичні особливості реалізації освітнього процесу в умовах війни» (30.11.2022 р.)

30 листопада 2022 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», «Професійна освіта. Транспорт (обслуговування та ремонт автомобілів)», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» в межах вивчення дисципліни «Педагогічна взаємодія у професійній діяльності» відбулася гостьова лекція на тему «Психодидактичні особливості реалізації освітнього процесу в умовах війни» Осадченко Інни Іванівни доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України, голова громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури».

У ході лекції наголошено на важливості врахування в освітньому процесі того, що всі ми живемо й навчаємося в умовах війни, а тому для кожного з учасників освітнього процесу, відповідно до пережитих подій, характерні різного ступеня психологічні травми. Під час лекції особлива увага була зосереджена на механізмах психопедагогічної допомоги педагогів при розгубленості особистості, на першочергових завданнях педагога для включення учнів в освітній процес. Наголошено на необхідності системної роботи не лише з учнями, а й з їх батьками. Практично цінними є рекомендації та техніки саморегуляції та регуляції психологічних станів, які були схарактеризовані і продемонстровані під час лекції.

Щиро вдячні Інні Іванівні за змістовну й цікаву лекцію та співпрацю.