Гостьова лекція Олександра Кошулаба для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП  «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» в рамках освітнього компоненту «Основи техніки і виробництва»

23 травня 2024 року відбулася гостьова лекція Олександра Кошулаба на тему «Основи роботи на верстата з лазерної  різки металу з ЧПК » для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП  «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» в рамках освітнього компоненту «Основи техніки і виробництва».

Олександр Кошулаб – оператор верстату лазерної різки металу з числовим програмним керуванням, ТОВ «Техно смарт» ЛТД, м. Хмельницький. Лектор є фахівцем – практиком у сфері обробки металу.

Захід відбувся  у онлайн форматі, з використанням технології ZOOM.

Лекцію відвідали студенти груп ТН-23-1, ТНз-22-1 та викладачі кафедри ТПОіДМ.

Перелік питань, які були розкриті під час лекції:

1. Характеристика верстату для лазерної різки металу з ЧПК .
  2. Особливості роботи лазерного променя.
  3. Інтерфейс користувача.
  4. Вирізання деталі.

В ході заняття було з’ясовано, що за допомогою лазерної різки металу можливо також отримувати  художні твори:

Наприкінці зустрічі Олександр дав відповіді на запитання присутніх. Дякуємо  Олекандру Кошулабу за цікавий та інформативний захід!

Підготував захід Бохонько Євген Олександрович, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету