Гостьова лекція Колодніцької Ганни Анатоліївни, методиста відділу науково-технічної творчості, керівника гуртка початкового технічного моделювання Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на тему «Методика організації та проведення виставок як форми позаурочної діяльності» (25.05.2023)

25 травня 2023 року для студентів, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» і «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» відбулася гостьова лекція на тему «Методика організації та проведення виставок як форми позаурочної діяльності» Колодніцької Ганни Анатоліївни, методиста відділу науково-технічної творчості, керівника гуртка початкового технічного моделювання Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Ганна Анатоліївна, як фахівець-практик, розкрила особливості організації та проведення виставок в закладах позашкільної освіти від моменту отримання наказу Міністерства освіти і науки України до організації звітної виставки в Українському державному центрі позашкільної освіти: формування наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, його розповсюдження по територіальних громадах області; створення оргкомітету формування виставки, відбір та затвердження членів журі; прийомі виставкових експонатів, їх каталогізації, паспортизації та таблички з інформацією про виставкову роботу; ведення супровідної документації тощо. Під час лекції студентам було продемонстровано нормативну супровідну документацію, реальну виставкову експозицію, світлини експонатів, зразки табличок до експонатів, форми заявок на участь та мотиваційних листів.

Особлива цінність теми лекції обумовлена фаховими порадами щодо окремих етапів формування та проведення виставок творчих робіт учнів і вихованців, відповіді на питання студентів та викладачів кафедри.

Щиро дякуємо Колодніцькій Ганні Анатоліївні за змістовні, цікаву і актуальну лекцію. Надіємося на подальшу співпрацю.