Гостьова лекція кандидата технічних наук, доцента кафедри машинознавства та транспорту ТНПУ ім. В. Гнатюка Буреги Назара Васильовича для здобувачів освіти ОП  “Професійна освіта. Транспорт”, “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”

19 березня 2024 року відбулася гостьова лекція кандидата технічних наук, доцента кафедри машинознавства та транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Буреги Назара Васильовича. На ній були присутні викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету та здобувачі освіти, які навчаються за освітніми програмами “Професійна освіта. Транспорт”, “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”.

Тема лекції: “Формування цифрової компетентності у навчальній та науково-дослідницькій діяльності здобувачів вищої освіти”. На початку зустрічі усіх привітав та побажав гарної роботи гарант ОП “Професійна освіта. Транспорт” , кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри ТПОіДМ ХНУ Бохонько Євген Олександрович.

Під час лекції було розглянуто такі питання:

1. Проблема сумісності.
  2. Відсутність прив’язки до конкретної лабораторії чи комп’ютера.
  3. Можливість організації дистанційної та змішаної форми навчання та роботи .
  4. Організація командної роботи над проектами.
  5. Безкоштовність та адаптивність
  6. Єдина базова платформа в одному місці та під одним обліковим записом.
  7. Доступ та безпека файлів.

Наприкінці зустрічі усі бажаючі задали лектору питання та отримали вичерпні відповіді.

Колектив кафедри ТПОіДМ та здобувачі освіти вдячні Назару Васильовичу за цікаву та інформативну лекцію.