Гостьова лекція Гайдамахи Р.М. методиста відділу освіти Скалатської міської ради на тему «Педагогіка партнерства: сутність, основні принципи. Технологія ненасильницького спілкування», 01 листопада 2022 р.

01 листопада 2022 року для здобувачів вищої освіти, що навчаються на другому (магістерському) рівні вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Середня освіта. Трудове навчання та технології», «Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів)», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості»  з дисципліни «Педагогічна взаємодія у професійній діяльності» відбулася гостьова лекція на тему «Педагогіка партнерства: сутність, основні принципи. Технологія ненасильницького спілкування» випускника кафедри, методиста відділу освіти Скалатської міської ради Гайдамахи Ростислава Михайловича.

Особлива увага була приділена принципам педагогіки партнерства та особливостям їх реалізації в освітньому процесі. Наголошено на важливості співпраці не лише з учнями, а й їх батьками як умові ефективної й цілісної реалізації освітніх завдань.

Щиро дякуємо Гайдамасі Ростиславу Михайловичу за цікаву й змістовну лекцію.