Гостьова лекція Гайдамахи Р.М. методиста відділу освіти Скалатської міської ради на тему «Оцінювання на уроках трудового навчання та технологій в Концепції НУШ» (08.05.2023 р.)

08 травня 2023 року для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології» відбулася гостьова лекція на тему «Оцінювання на уроках трудового навчання та технологій в Концепції НУШ» випускника кафедри, методиста відділу освіти Скалатської міської ради Гайдамахи Ростислава Михайловича.

Особлива увага була приділена формувальному оцінюванню та особливостям його реалізації у Новій українській школі на прикладі уроків трудового навчання та технологій. Представлено авторську методику оцінювання, наведено приклади її ефективності.

Щиро дякуємо Гайдамасі Ростиславу Михайловичу за цікаву й змістовну лекцію.